fbpx Skip to content

Mama wraca na rynek pracy​

Program wspierający powrót kobiet na zawodową ścieżkę

Mamo, przygotuj się do powrotu na rynek pracy.

Wystarczy 1 miesiąc.

Czujesz, że już czas
wrócić do pracy
po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym,
ale:

Znam Twoje wątpliwości, bo sama 3 razy wracałam do nowej pracy po urodzeniu dziecka.

Raz nawet całkowicie zmieniłam zawód i branżę.

Przeżyłam na własnej skórze ten trudny moment i teraz wiem, jak sobie z nim poradzić.

Od 6 lat jestem doradczynią zawodową i trenerką kariery.

Skorzystaj z mojego doświadczenia.

Doradca zawodowy online - Hanna Mańczak-Jankiewicz

Mama wraca na rynek pracy to
10-godzinny program rozwojowy,
który pomoże Ci znów być aktywną zawodowo,
niezależną finansowo i
odzyskać pewność siebie.

W trakcie naszych spotkań dowiesz się:

W ciągu 1 miesiąca przejdziemy przez 3 moduły,
które przygotują Cię do powrotu.

MODUŁ I
WRACAM, ALE DOKĄD?

To 2 sesje po 120 minut każda, podczas których:

Moduł I to:

Testy kompetencyjne

Na ich podstawie powstanie Twoja charakterystyka zawodowa

Badanie potencjału zawodowego

Poznasz swoją osobowość zawodową i dowiesz się, jak praktycznie wykorzystać ją na rynku pracy

Plan Rozwoju Zawodowego

Ułożymy strategię, której celem będzie zdobycie określonej pracy lub zawodu.

MODUŁ II
PRZYGOTOWANA NA ZMIANY

Po I części szkolenia wiesz już, jakiej pracy szukasz.

W module II zdobędziesz narzędzia i przygotujesz się

do realizacji swojego planu.

Moduł II to:

Metody poszukiwania pracy – 2-godzinny trening, podczas którego:

• poznasz co najmniej 5 metod szukania zatrudnienia
• wdrożysz 5 kanałów poszukiwania równocześnie
• przygotujesz plan działania, który sprawi, że przeglądanie ogłoszeń, będzie bardziej efektywne

Rozmowa kwalifikacyjna, czyli 2 godziny treningu, podczas którego:

• przygotujesz się do pierwszego spotkania z przyszłym pracodawcą;
jak przygotować się do rozmowy o pracę
• dowiesz się, czy warto mówić o wszystkim;
• pokażę Ci, jak ubrać się na rozmowę rekrutacyjną i jak zapanować nad mową ciała;
• poznasz 10 najtrudniejszych pytań, które zadają rekruterzy i już nie dasz im się zaskoczyć.

Nauczysz się szukać pracy w sieci społecznościowej

• zapoznasz się z profilami na GoldenLine i LinkedIn

CV + list motywacyjny

• wspólnie opracujemy Twoje CV i list motywacyjny tak, abyś zyskała w oczach rekrutera.

A dodatkowo otrzymasz:

• mój autorski skrypt o poszukiwaniu pracy;
• karty treningowe;
• e-book „Zawodowa wizytówka na 5+” – abyś w każdej chwili mogła sprawdzić, jak dostosować swoje materiały aplikacyjne do oferty;
• e-book „Wygraj z rekruterem” – który będzie Ci przypominał, jak dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

pytania o maciezyństwo na rozmowie o pracę

MODUŁ III
ZORGANIZOWANA MAMA

Jako mama jesteś świetną organizatorką,
ale obawiasz się, że doba jest za krótka,
by zmieścić obowiązki domowe i służbowe.

W tej części programu nauczysz się jeszcze lepiej zarządzać sobą w czasie.

W module III

Poznasz metody, dzięki którym będziesz w stanie połączyć obecne obowiązki i Twoją przyszłą pracę;

Zidentyfikujesz punkty krytyczne i razem zastanowimy się, jak sobie z nimi poradzić.

Zaplanujesz swój nowy tydzień;

ILE KOSZTUJE SZKOLENIE?

To zależy od tego, jak chcesz się uczyć.

PAKIET INDYWIDUALNY

Spotkania odbywają się on-line lub stacjonarnie.

Cena zawiera 10H indywidualnej pracy z trenerem
950 zł
PAKIET GRUPOWY
ON-LINE

Spotykamy się w małej 6-osobowej grupie. Cena zawiera 8h szkolenia grupowego oraz 2-godzinną sesję indywidualną dla każdej uczestniczki programu.
650 zł
PAKIET GRUPOWY STACJONARNY

650 zł

Zainwestuj w siebie i wróć do pracy pewnym krokiem!

I pamiętaj:

Spełniona mama to szczęśliwa rodzina.

JAK SIĘ ZAPISAĆ I ZAPŁACIĆ ZA UDZIAŁ W PROGRAMIE?

1. Zgłaszasz chęć udziału w projekcie przez kliknięcie „Rezerwuję miejsce”.
2. Następnego dnia otrzymasz e-mail z propozycjami terminów oraz link zakupowy.
3. Otrzymasz także formularz z pytaniami, które pomogą mi dopasować program do Twoich potrzeb.
4. Spotykamy się w wybranym przez Ciebie terminie i zaczynamy działać.

1. Rezerwujesz miejsce – wybierasz czy wolisz spotkać się rano, czy po południu. Tę informację dopis, proszę w uwagach podczas rejestracji.
2. E-mailem otrzymasz formularz z pytaniami, które pomogą mi dopasować program do Twoich potrzeb.
3. W ciągu tygodnia od zebrania się grupy otrzymasz potwierdzenie zakwalifikowania się, terminy wszystkich spotkań oraz link zakupowy.
4. Spotykamy się na pierwszych zajęciach i zaczynamy działać.

PAKIET STACJONARNY

1. Rezerwujesz miejsce – wybierasz czy wolisz spotkać się rano, czy po południu.
2. E-mailem otrzymasz formularz z pytaniami, które pomogą mi dopasować program

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Tak. W pakiecie indywidualnym umawiamy się na inny termin. W pakiecie grupowym można zrealizować pominięte spotkanie z inną grupą w ciągu 2 miesięcy.

Tak. Jeżeli potrzebujesz faktury przed płatnością proszę wyślij do mnie taką informację.

Opłata za pakiet grupowy realizowana jest jednorazowo przed rozpoczęciem programu.

Opłatę spotkań indywidualnych możemy rozłożyć na 2 raty.

W przypadku programów grupowych – przystępujesz do całego programu.

Jeżeli interesuje Ciebie tylko wybrana tematyka możesz skorzystać z indywidualnych konsultacji: coaching kariery, rozmowa rekrutacyjna, „pakiet w którą stronę” , lub innych, których w obecnej sytuacji najbardziej potrzebujesz

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej rozmowy ze mną, możesz zarezerwować usługę start – jest to bezpłatna 15- minutowa konsultacja telefoniczna.

Jeśli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do mnie. Chętnie Ci odpowiem.