Leasing pracowników z Ukrainy – atrakcyjna forma zatrudnienia dla Twojej firmy

Leasing pracowników z Ukrainy to coraz bardziej popularne rozwiązanie wśród polskich przedsiębiorców. Jeśli więc i Ty borykasz się z brakiem pracowników to oferujemy leasing pracowników z Ukrainy, na podstawie porozumienia między pracodawcami i w oparciu o przepisy prawa międzynarodowego.

leasing pracowniczy

 

Dlaczego warto zdecydować się na leasing pracowników?

Pracownik leasingowy to wsparcie w każdej firmie, która tymczasowo boryka się z niedoborem pracowników. Tzw. wynajmowanie pracowników od innych pracodawców daje widoczne efekty wówczas konieczne jest zastąpienie nieobecnych pracowników, np. przebywających na urlopie lub zwolnieniu chorobowym. W takiej sytuacji pracownicy pochodzący z Ukrainy mogą wykonywać jednorazowo zadania innych osób i uzupełniać braki kadrowe.

W jaki sposób leasing pracowników wpływa pozytywnie na strukturę zatrudnienia oraz finanse firmowe?

Leasing pracowników stanowi nowoczesne rozwiązanie, które pomaga kształtować koszty i struktury zatrudnienia, ponieważ znacząco obniża wydatki na pracowników.
Decydując się na zatrudnienie pracowników zza wschodniej granicy zyskujesz możliwość zastosowania polityki minimalnego zatrudnienia w okresie, w którym występuje zapotrzebowanie na większą liczbę pracowników. Z kolei w czasie, gdy firma nie działa tak intensywnie, możliwe jest przeciwdziałanie nadwyżkom zatrudnienia.
Nasza firma oferuje leasing pracowników z Ukrainy, co pozwala zatrudnić pracownika w okresie gdy firma tego potrzebuje. W przypadku nieobecności pracownika jest on zastępowany przez inną osobę, co zapewnia ciągłość pracy. Dodatkową zaletą leasingu jest fakt, że dzięki nie musisz, jako pracodawca, nawiązywać stosunku cywilnoprawnego, ponieważ cała odpowiedzialność za pracowników ponoszona jest przez naszą firmę.

Co zyskujesz jako pracodawca, który decyduje się na leasing pracowników z Ukrainy?

Pracownicy zza wschodniej granicy wykazują się elastycznością oraz pracowitością. Są też samodzielni w działaniu i decyzyjni, a także gotowi do pracy na terenie całego kraju i w różnorodnych branżach.
Nawiązując współpracę z naszą firmą i szukając pracownika leasingowego to Ty, jako pracodawca, określasz kwalifikacje jakie powinni posiadać pracownicy. Zapewniamy Ci kompleksową obsługę formalną i prawną oraz legalizacją pobytu Twoich pracowników. Zajmujemy się również wszelkimi kwestiami związanymi z uzyskaniem wiz w Konsulacie RP na Ukrainie. Dzięki temu przejmujemy szereg formalności abyś Ty mógł zyskać cenny czas. Ponadto rejestrujemy oświadczenie o zamiarze pracy dla obywateli Ukrainy, a, w razie konieczności, przedłużamy ich pobyt na podstawie zezwolenia o pracę.
Dzięki temu zyskujesz pewność, że wszystkie działania, związane z leasingiem pracowników z Ukrainy są bezpieczne dla Ciebie – jako pracodawcy i dla Twoich przyszłych pracowników.

Jesteśmy agencją usługową, która pośredniczy między zatrudniającym a pracownikiem. Oferujemy Ci leasing pracowników zza wschodniej granicy i przejęcie obowiązków formalnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę dla obywateli Ukrainy.

 

 

 

 

 

Najnowsze treningi

Aktualności

Facebook, YouTube, Polecane książki

Polecam na blogu

Ⓒ 2020 - Zawodowo Skuteczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *